0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Цвет Фланелен Боксери Тепих Мат Не Се Лизга Кујна Бања Мат Апсорпција На Вода Цвет Врежана Анти Лизга Килим Мали Теписи Дома Декор

Цвет Фланелен Боксери Тепих Мат Не Се Лизга Кујна Бања Мат Апсорпција На Вода Цвет Врежана Анти Лизга Килим Мали Теписи Дома Декор

DEN 218.00
DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
1. Меки и удобни, ПВЦ нето, не-токсични, невкусна, не остарел.
2. Лесно да се апсорбираат вода и прашина, се лизга на отпорот е добар.
3. Лесно за чистење, можат директно да се користи машина за перење или рака мие, не падне и да исчезнат, да се избегне директна сончева светлина на грбот.
4. Висока густина, супер-меки ткаенини, удобно, еколошки, дише.
5. Може да се користи за спалната соба мат, кујна мат, спална соба мат, столче подлога , троседот перница подлога и така натаму.
6. Чувајте ги вашите соба повеќе почиста.
7. Измијте се со вашите раце : Впие во вода за 10 минути, а потоа додадете детергент.
8. Лесен и пренослив украсување објект.
9. Едноставно кора и додадете на било кое место што ги сакате, тие не ќе ви наштети или да ја напуштат било хаос.
Спецификации :
Име : Не се лизга мат
Материјал : Фланелен
Модел : (1) Камила, (2) Вино Црвено, (3) Виолетова, (4) Виолетова Светлина
Големина на : 40 X 60 см/15.75 X 23.62 во
Тежина : Околу. 176g
Пакување : ЈП торба за пакување
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.
2.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање.
1 X Не се лизга мат

Основните својства

Бренд Име:
GUIGUIHU
Примена:
Бања
Функција:
Порибено
Шема:
Цврста
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
не се лизга мат
Техника:
Не-ткаени Текстилни

Додатоци на производот