0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
70x140cm Печурки бања пешкир се згусне и чист памук бања пешкир Бања Плажа Крпа за Возрасни Стока Мултифункционален

70x140cm Печурки бања пешкир се згусне и чист памук бања пешкир Бања Плажа Крпа за Возрасни Стока Мултифункционален

DEN 146.00
DEN 287.04
Това е достапна

Количина на стоки

Повеќе стилови на повеќе концесии
Цена : 1.26 US $ 0.63
Цена : 2 US $ 1
Цена : 6.2 US $ 3.1
Цена : 4.52 US $ 2.26
Цена : 1.52 US $ 0.76
Цена : 4.52 US $ 2.26
Цена : 4.52 US $ 2.26
Цена : 3 US $ 1.5
Цена : 2.98 US $ 1.49
Цена : 2.78 US $ 1.39

Основните својства

Големина:
70x140cm
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
машина перат
Стил:
Обична
Тип:
Бања Пешкир
Техника:
Ткаени
Расположливиот:
No
Материјал:
100% Памук
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
8067
Тежина:
350g
Шема:
Обична Обоена
Апсорпција:
26s-30 години
Бренд Име:
HAPIBEIHPB
боја:
4 боја
Големина:
70x140CM

Додатоци на производот