0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-32 %
10pcs 60*100cm Солидна Боја за Еднократна употреба Бања Пешкир Апсорпција на Вода Не-Плетени Ткаенини Крпи Дома Убавина Бања Центар Хотел Крпа

10pcs 60*100cm Солидна Боја за Еднократна употреба Бања Пешкир Апсорпција на Вода Не-Плетени Ткаенини Крпи Дома Убавина Бања Центар Хотел Крпа

DEN 792.00
DEN 1164.48
Това е достапна

Количина на стоки

10pcs 60*100cm Солидна Боја за Еднократна употреба Бања Пешкир Апсорпција на Вода Не-Плетени Ткаенини Крпи Дома Убавина Бања Центар Хотел Крпа
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Не-Плетени Ткаенини Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ/ многу Големина : (Приближно) 60x100cm/24"x40" Конверзија : 1 cm = 0. 393 инч, 1 јас nch=2.54 см Боја : Бела Карактер : Силната апсорпција на вода, не лебдат коса, удобен, здравје. Применливи места : Убавина бања центар, хотел, патување, медицински центар, болнички оддел, дома. Применливи Луѓе : Возрасни
Известување : Поради светлината и на екранот разлика. објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Основните својства

Големина:
60x100cm 10pcs
Апсорпција:
5s-10-ти
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Ролна
Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
Расположливиот:
Yes
Број На Модел На:
JX-F120
Техника:
Nonwoven
Тип:
Бања Пешкир
Стил:
Обична
Бренд Име:
DOBOXUAN
Функција:
Расположливиот
Шема:
Обична Обоена
Тежина:
40g
Големина:
60x100cm/24x40
боја:
Бела
Применливи Луѓе:
Возрасни
Карактер:
Силната апсорпција на вода, не лебдат коса, удобен, здравје
Применливи места:
Убавина бања центар, хотел, патување, медицински центар, болнички оддел, дома
Пакување:
10 компјутери/многу
ID:
Расположливиот бања пешкир

Додатоци на производот