0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
Секси долна Облека црна мрежа нето Секс Костими жените Црево Отвори Crotch се Отвори Градите Teddies Woaixdd долна облека Intimates Кимоно

Секси долна Облека црна мрежа нето Секс Костими жените Црево Отвори Crotch се Отвори Градите Teddies Woaixdd долна облека Intimates Кимоно

DEN 342.00
DEN 455.52
Това е достапна

Количина на стоки


Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот s
Ние само се обезбеди најдобри servic e
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние и ветуваме на доверливост пратки
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ова е Една Големина со добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња(XS/S/M/L/XL/XXL).
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници, можете да изберете Една Големина ,можете да го носат и ќе биде многу Секси.
ВИСИНА : 155~177 CM = 5feet 1 Инчи~5 метри 10 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-75 KG
Биста : 70-105cm 27-42 инчи
Половината : 60-100cm 23-40 инчи
Хип : 76-108cm 30-43 инчи
*********************** МОДЕЛ ШОУ **********************
Црвена
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас

Основните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Ткаенина Тип:
Velour
Бренд Име:
WOAIXDD
Декорација:
Пердуви
Материјал:
Spandex,Најлон
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
HS67401
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Is_customized:
Yes
Потекло:
Yiwu Кина (Копно)

Додатоци на производот