0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Женски Секси Мрежа фустан долна Облека Шупливи надвор еротски Sleepwear Костими Жените Егзотични Фустани Порно секс производи долна облека WHDL7

Женски Секси Мрежа фустан долна Облека Шупливи надвор еротски Sleepwear Костими Жените Егзотични Фустани Порно секс производи долна облека WHDL7

DEN 157.92
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики : Секси дизајн,100% Сосема Нов и Висок квалитет.Тоа ќе се направи да изгледа многу убава и секси.Лесен и удобен за носење. На уникатен дизајн ја прави една жена повеќе секси.Изгледа многу Секси и привлечно!!! Спецификации : Категорија : Секси пижами здолниште е Применливо пол : Женски,Жени,Девојка Големина : Една Големина Факултативна Бои : Црна / Бела / Розова Материјали : Најлон
Мојот драг пријател : Добредојдовте на нашата продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да изберат, ако се направи наредби, внимание дека цел помалку од $ 5 не можеше да се следи, и карго превоз време е релативно долго. Ако сакате да следење ве молиме одберете го режимот на логистика за кои се бара плаќање. Дали можете да изберете што пост,наредби повеќе од $ 5 може да се следи. Ако имате било какви прашања во текот на стоки приемот време, ве молиме да не ги достават на спорот, и да контактирате со нас на прво место. Ние ќе се обидеме да се направи сте задоволни. 1) Пад на превозот : Ние обезбеди капка превозот услуга,испратите на вашиот clien адреса без нашата продавница информации. Effcient и безбедно. 2) Превозот Цена : Ние нудиме сите видови на превозот methids, како пост воздух mail,Aramex,DHL,Fedex,EMS и така натаму, зависи од дестинацијата и цел износ.Ако сакате да одредите превозот метод.ве молиме да го плати превозот цена. 3) Промоција : Цел износ >$200,ќе добијат бесплатни брза испорака,како DHl,Fedex,EMS. Можете да ја примите вашата нарачка во рок од 3-7 дена. Подолу е проценка на превозот брзина, ако се испрати преку пост воздух mail (99% производи се со бесплатен превозот)
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ги aminute да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди , ние ќе го цениме тоа, ви благодариме!

Основните својства

Материјал:
Најлон
Силуета:
Обвивка
Бренд Име:
УБАВИНАТА Е ЉУБОВ
Деколте:
Шпагети Рака
Sleeve Стил:
Резервоар
боја:
Црна / Бела
Големина:
One size
Карактеристики 1:
Леопард еротска долна облека
Карактеристики 2:
Посебни роденденски подарок за дамите
Карактеристики 3:
Де ла долна облека
Карактеристики 4:
Ropa внатрешни работи секси

Додатоци на производот