0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
10pcs Жени Половина Балет Туту Возрасни Балетски Фустани Балерина Фустани Здолниште Туту Фустани Девојки 7 Слоеви На Tulle Туту LD0002S

10pcs Жени Половина Балет Туту Возрасни Балетски Фустани Балерина Фустани Здолниште Туту Фустани Девојки 7 Слоеви На Tulle Туту LD0002S

DEN 20640.00
Това е достапна

Количина на стоки


10pcs Жени Половина Балет Туту Возрасни Балетски Фустани Балерина Фустани Здолниште Туту Фустани Девојки 7 Слоеви На Tulle Туту LD0002 S
Возрасни Големина : XS, S,M, L,XL,XXL
Chirldren Големина : 8,10, 12, 14,16
Боја : Розева
Главен Материјал : Spandex и Tulle
Здолниште : 7 Слоеви на Tulle
Времето за производство : 7-15 работни дена.
Прилагодено режим : Можете да изберете тело и tulle боја од подолу боја шема. Ни остави големина и боја.
Професионални балет туту би можеле да бидат направени во согласност со Телото мерења, како и
Флексибилни во големината прави туту полесно да се вклопи, и помалку рестриктивни за танцување
********Розова***********

Основните својства

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, Custom Size
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
LD0002S
Бренд Име:
LD Стилски
Погоден за:
Возрасен и дете

Додатоци на производот