0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Newtest се Зголеми Црвено Професионални Туту Nutcracker Фаза Cosutmes Tutus Девојки Пинк Самовила Класичната Палачинка Туту Фустан 8colors BT9134G

Newtest се Зголеми Црвено Професионални Туту Nutcracker Фаза Cosutmes Tutus Девојки Пинк Самовила Класичната Палачинка Туту Фустан 8colors BT9134G

DEN 13392.00
Това е достапна

Количина на стоки


НИ 279 / парче НАС 260 / парче НАС 247 / парче НАС 279 / парче НАС 269 / парче
XS,S,M,L,XL,2 XL за возрасни,8,10,12,14,16 за дете. Кога ќе нарачате во сопствени направени,ве молиме забележете ја вашата ①②③④⑤ во cm,ве молиме погледнете го следново големина на табелата. Непречено се водат полиестер ткаенини, тантела таписерии декорација, невидливо јаже, прилагодлив кука копчето. 10 слој на tulles. Возрасни големина со двоен ред на куки,дете големина со еден ред на куки.
Нашата Услуга Доколку сите големини дадени не се вклопуваат,ве молиме изберете" custom made ",и ни остави порака за measurementsbust,половината,колковите и височина во см. Бојата на телото и tulles може да се промени, но украси се задржи истата,може да се однесува на followingcolor шема( само дел од бојата е прикажана .) Клиентите може да дизајн свој омилен стил од нашите Украси Табелата,ве молиме кликнете на линкот : .
Љубезно потсетник На производниот циклус трае околу 7-15days. Ако сакате да се добие туту порано или итна,ние препорачуваме да изберете локација за подигнување на испорака метод,тоа трае околу 3-7days. На туту валани и заврши во пакет за време на превозот,кога сте примиле tutus,ве молиме да се стави тоа рамни на подот,а потоа tulle ќе се изедначи по 2-3hours. Ве молиме contct нас во рок од 24 часа ако сакате да ја откаже нарачката) или замена.
Големина(CM) 8# 10# 12# 14# 16# XS# S# M# О# XL# 2 XL# Висина 90 100 120 140 150 153 155 160 165 168 170 Биста 53 56 64 67 74 76 78 80 82 84 88 Половината 50 53 57 60 64 58 60 62 64 66 70 Хип 60 64 70 74 77 84 86 90 92 94 96 Телото Lenth 52 53 54 54 55 59 60 61 62 64 66 Tulle Должина 26 28 30 33 35 35 36 37 38 38 39
Answer : ___________________________ Note : 1cm=2.54 инч. Овие облека мерки се вклопуваат за тело мерења +3cm ro -3cm. Ако сакате да нарачате туту во custom size,ве молиме изберете "custom made" и остави порака за мерење : Биста,половината,колковите,дебелина,биста на колкот и височина во см.
НИ 21.9 / парче НАС 18.9 / парче НАС 17.9 / парче НАС 18.99 / парче НАС 15.99 / парче НАС 17.9 / парче НАС 14.99 / парче НАС 14.99 / парче НАС 18.9 / парче НАС 17.9 / парче

Основните својства

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, custom made
Бренд Име:
swangirldance
Материјал:
Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT9134G
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Стил:
Балет Танц
Возрасни големина:
XS/S/M/L/XL/2XL
Детето големина:
8/10/12/14/16
Почетна страница:
www.swangirl-dance.com
Други бои произведени:
Yes
Здолништа:
10 слоеви на tulles
Земја на потекло:
Гуангжу,Кина
Возраст Grou:
Возрасни,Девојки,Деца
Употреба:
перформанси

Додатоци на производот