0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-34 %
2018 Нови Балони Balon 200pcs 12-инчен Пинк Бисер Латекс Гумени Балони Круг Воздух Топката Свадба Среќен Роденден на Партијата Декор

2018 Нови Балони Balon 200pcs 12-инчен Пинк Бисер Латекс Гумени Балони Круг Воздух Топката Свадба Среќен Роденден на Партијата Декор

DEN 1045.00
DEN 1583.52
Това е достапна

Количина на стоки

1 : Цел времето за испорака е 1-3 дена. 95% од цел времето за испорака е 1 ден. 2 : Наредби треба да бидат прилагодени, времето за испорака е 5-15 дена
започнете
крајот
200pcs 12-инчен Пинк Бисер Латекс Гумени Балони Круг Воздух Топката Свадба Среќен Роденден Балони Оркестарот оркестарот топка
Име : Латекс Балони Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Латекс Occassion : Свадба/Роденден/Дете Играчки големина : 12 инчен(35 см)
пакет се вклучени : 200 компјутери
200pcs 12-инчен Пинк Бисер Латекс Гумени Балони Круг Воздух Топката Свадба Среќен Роденден Балони Оркестарот оркестарот топка
200pcs 12-инчен Пинк Бисер Латекс Гумени Балони Круг Воздух Топката Свадба Среќен Роденден Балони Оркестарот оркестарот топка
200pcs 12-инчен Пинк Бисер Латекс Гумени Балони Круг Воздух Топката Свадба Среќен Роденден Балони Оркестарот оркестарот топка

Основните својства

Ballon Големина:
12inch
Повод:
Обликот Стил:
Круг
Материјал:
Латекс
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
PTL7069*200
is_customized:
No
Број на Компјутери:
200pcs
Бренд Име:
CNOKYHOUSE

Додатоци на производот