0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Добар квалитет Пон т blan roller ball пенкало рефил 50pcs многу со трговија на големо цена канцелариски материјали ballpoint пенкало материјали

Добар квалитет Пон т blan roller ball пенкало рефил 50pcs многу со трговија на големо цена канцелариски материјали ballpoint пенкало материјали

DEN 726.00
DEN 798.24
Това е достапна

Количина на стоки


Добар квалитет roller ball пенкало рефил 50pcs многу со трговија на големо цена посебно за канцелариски материјали ballpoint пенкало материјали
Персоналните Подароци за шеф карта сопствениците обичај со вашата компанија бренд и лого направени бесплатен превозот од DHL US$ 256.30 /многу
парчиња / многу
2014 топла продажба ни трошка перо и забелешка 2 перо метал пенкало обичај со вашиот текст логото направени galaxie допир за да го заклучите 3 US$ 55.90 /многу
парчиња / многу
Уникатен персоналните услуги во weddling партија компанија партија симпатична кафени лажички обичај со вашето лого дизајн слободни печатење US$ 46.55 /многу
парчиња / многу
НОВ квалитет метал пенкало 17g/pc specail попусти за нашата нова продавница промоции добар квалитет метал пенкало слатки подароци за наставниците US$ 5.60 /парче
АКЦИИ на големо Паркер пенкало Рефил црна боја и сина боја ballpoint пенкало рефил со бесплатен превозот и евтини ПРОДАЖНАТА цена US$ 15.60 /многу
парчиња / многу
Топла продажба на големо Паркер метал пенкало Рефил црна боја и сина боја ballpoint пенкало рефил во Акции, со бесплатен превозот САД$ 8.80 /многу
парчиња / многу
Топла продажба на Класичната метал пенкало 8g/pc корпоративен подарок идеи обичај метал пенкало со вашиот бренд или уметнички дела трговија на големо 20pcs многу US$ 25.60 /многу
парчиња / многу
За ПРОДАЖБА и бесплатна за да креирате ваше сопствено лого на квалитетот метал паркер пенкала трговија на големо корпоративни подароци и компанија подароци US$ 34.90 /многу
парчиња / многу

Основните својства

Мастило Боја:
Црна, Сина
боја:
50pcs
Бренд Име:
hilogogifts
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
park2016
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Новина:
Yes
Тип:
Ballpoint Пен
Бесплатен превозот :
Yes
Мастило Боја:
Црна,сина
Тежина:
8g/pc

Додатоци на производот