0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Претставуваме Модерен Танц Фустани за Дами Пурпурна Розова Зелена Професионални Одговараат на Трајни Жените Женски Chacha Ballroom Облека B120

Претставуваме Модерен Танц Фустани за Дами Пурпурна Розова Зелена Професионални Одговараат на Трајни Жените Женски Chacha Ballroom Облека B120

DEN 2784.00
Това е достапна

Количина на стоки


Големина S, за Висина : 155 см,Биста 78 см,Половината : 62 cm,Хип 85 cm.
Големина M за Височина : 160 см,Биста 84 см,Половината : 64 cm,Хип 90 cm.
Големина L за Височина : 165 см,Биста 90 см,Половината : 71 cm,Хип 99 см.
Големина XL за Висина : 170 cm,Биста 96 см,Половината : 78 см,Хип 108 см.

Основните својства

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Ballroom
Број На Модел На:
DQB120
Бренд Име:
Најдобар Танчер
Материјал:
Rayon,Најлон
Пол:
Жените
Стил:
ballroom танцува фустан
Вклучуваат:
1*Фустан
За:
Ballroom/Модерна/Џез/Валцер/Танго-Танцување
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
боја:
Виолетова

Додатоци на производот