0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Популарната Модерен Танц Фустани за Дами Црна Боја Ракави Стандард Облека на Жените шпански Flamenco Ballroom Валцер Фустан B125

Популарната Модерен Танц Фустани за Дами Црна Боја Ракави Стандард Облека на Жените шпански Flamenco Ballroom Валцер Фустан B125

DEN 5520.00
Това е достапна

Количина на стоки


Големина S, за Висина : 155 см,Биста 78 см,Половината : 62 cm,Хип 85 cm.
Големина M за Височина : 160 см,Биста 84 см,Половината : 64 cm,Хип 90 cm.
Големина L за Височина : 165 см,Биста 90 см,Половината : 71 cm,Хип 99 см.
Големина XL за Висина : 170 cm,Биста 96 см,Половината : 78 см,Хип 108 см.

Основните својства

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Ballroom
Бренд Име:
Најдобар Танчер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
DQB125
Материјал:
Најлон
Стил:
ballroom танцува фустан
Вклучуваат:
1*Фустан
За:
Ballroom/Модерна/Џез/Валцер/Танго-Танцување
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот
боја:
црвена роза

Додатоци на производот