0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Уметничко Лизгање се Облекуваат Жените, Девојките се Облекуваат игри со авијација Светло жолта Сина вода вежба Долг ракав Прекрасна ангел

Уметничко Лизгање се Облекуваат Жените, Девојките се Облекуваат игри со авијација Светло жолта Сина вода вежба Долг ракав Прекрасна ангел

DEN 7358.00
DEN 10511.52
Това е достапна

Количина на стоки


Ви благодариме за вашето внимание!
Е нашата страст за уметничко лизгање тука, за вас елаборат убавина.
Љубов читање, исто така, сакаат да патуваат, љубов жив, повеќе уживаат раѓањето на секоја убава облека. Тоа е голем дете на љубовта и деца, и совршен идеалист. Ние се гранат уметничко лизгање фабрика продавница, еве, и ти се исполнат!!!
Ние имаме чиста и уредна работилница и ригорозни работа проток во Нова Област на кина. Главниот бизнис за уметничко лизгање облека, уметнички гимнастика, облека, танц облека и други спортски уметност облека дизајн, производство и трговија на големо и мало. Имаме професионален дизајн тимови со богато искуство и страст за вршење на носии. Производите се продадени сите над земјата и во странство, и имаат освоено широк пофалби.
Ткаенини со високо еластична текстура на сомот, предиво, spandex и други производство, употреба на домот chiffon здолниште, еластична предиво, високо еластична ткаенина, перат, пот, светла боја, фина изработка, ние стандардно на Блискиот Исток за дупчење, сечење на површината 8-12, за да ви помогне во арената на Пина танц Пина.
Производи Покаже
Хроматска :
1. Сите стоки обезбедени фотографии за професионален фотограф, внимателно да се поправи системот и боја колку што е можно и вистински производ на вредноста, физички.
2.Но, бидејќи на светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, objectmight постојат некои објавена фотографија, со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува.
ГОЛЕМИНА
1. Нашата облека зема 'СМ' како единица.
2. Не постои апсолутна врска помеѓу висина и тежина и големина. 155 CM висина може да се носат иста големина фустан со 168 CM висина
3. Биста големина е клучен фактор во големина избор
4. Се обидува персоналот е биста големина е со големина по носењето невидливи долна облека.
5. За да бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина, ве молиме погледнете на нашата големина на табелата во описот Пред да го купат. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме Ни e-mail на вашиот Точната Тело Measurments (Висина/Биста/Половината/Колковите), така што можеме да ви дадеме некои сугестии за тоа како да се избере вистинската големина.
Совети : Големина на табелата е само за референца со мерења на грешка од 1-2cm, тоа е нормално, не на квалитет проблем, ве молиме да ви даде?повторно љубезно ве молиме да се разбере.
Напомена :
Мерењата ќе понуди се сметаат како блиску до кожата мерења.
Ако не постои големина одговара за вас, можете да кажете ми кои се вашите мерења на градите, половината, колковите и дебелина или торзото.Ние може да се прилагоди на вашиот убава облека за вас.
Времето за испорака е одлучи според стилот на облека, општата стил е за 7 дена, комплексот стил е 10-15 дена, освен посебен случај, ве молиме да веруваме дека нашиот производ е вредно за вашето чека.
Повратни информации :
1. Ние зависи од клиентите задоволство да се успее. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас .Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек.
2. Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.

Основните својства

боја:
Повеќе
Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Бренд Име:
LIUHUO
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex

Додатоци на производот