0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
Среќен Роденден Оркестарот Bunting Банер за Бебе Момче Девојче 1-ви Роденден Бебе Туш 100 Дена Деца Роденден Услуги Партија Материјали

Среќен Роденден Оркестарот Bunting Банер за Бебе Момче Девојче 1-ви Роденден Бебе Туш 100 Дена Деца Роденден Услуги Партија Материјали

DEN 84.00
DEN 100.80
Това е достапна

Количина на стоки


Модел : пинк сина т rojan, 100 дена , број 1
Број знамиња : 10pcs знамиња /торба
Тројански знамиња : 12pcs знамиња / торба
Должина на јаже : за 2 M
Материјал : хартија
Пакет : opp вреќа

Основните својства

боја:
Пинк Тројански, Сина Тројански, 100 дена, Број 1
Бренд Име:
eTya
Производ Класификација:
Банери
Број На Модел На:
роденден знаме
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Повод:
Свадба & Ангажирање,Крштевки & Крштевањето,Полот Откриваат,Роденден,Децата Ден,Партија,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,Нова Година,Дипломирањето
Повод:
Бебе туш
Шема:
Тројански, број 100, број 1
боја:
шарени, розева, сина, црвена
среќен роденден декорација:
партија фото реквизити
бебе туш декорација:
деца роденден материјали
Топла продажба:
тројански

Додатоци на производот