0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-7 %
Lychee 6pcs Тоа е Момче Девојка се Вртат Бебе Туш Декорација Гарланд Виси се Вртат Декорација Роденден Гарланд Материјали

Lychee 6pcs Тоа е Момче Девојка се Вртат Бебе Туш Декорација Гарланд Виси се Вртат Декорација Роденден Гарланд Материјали

DEN 120.00
DEN 129.12
Това е достапна

Количина на стоки

Материјал : пвц Големина : писмо должина од 15cm, ширина 14cm, спирала плочка со дијаметар од 13cm, ширина 0.5-1.3 см Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Основните својства

Повод:
Денот на мајката,Полот Откриваат,Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Кинеската Нова Година,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Денот на Таткото,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ
Материјал:
ПВЦ
Производ Класификација:
Streamers
Број На Модел На:
-
is_customized:
Yes

Додатоци на производот