0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
3600mAh Рака Потоплите Моќ Банка За iPhone 6 7 8 Плус X Преносни Цртан филм Powerbank Батерија Полнач За Samsung Галакси S8 Забелешка 8

3600mAh Рака Потоплите Моќ Банка За iPhone 6 7 8 Плус X Преносни Цртан филм Powerbank Батерија Полнач За Samsung Галакси S8 Забелешка 8

DEN 1672.80
Това е достапна

Количина на стоки


Денар е достоен за еден денар, Ние може да ви даде најдобри .

Основните својства

Функција:
моќ случај
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 6 Плус,iPhone 3G/3GS,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone5c,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone 4,iPhone SE,iPhone 5,iPhone 7
Бренд Име:
KANJIAN
Капацитетот На Батеријата:
2000-4999mAh
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Материјал:
алуминиумски материјал

Додатоци на производот