0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-21 %
Нови младата шетач виси играчка музички штракаат mobile за бебе јасли на кревет образовни деца бебе играчки за новороденчињата 0-12 месеци

Нови младата шетач виси играчка музички штракаат mobile за бебе јасли на кревет образовни деца бебе играчки за новороденчињата 0-12 месеци

DEN 315.00
DEN 398.40
Това е достапна

Количина на стоки


Нови младата шетач виси играчка музички штракаат mobile за бебе јасли на кревет образовни деца бебе играчки за новороденчињата 0-12 месеци
Здраво ,добредојдовте на нашата продавница
Квалитетот е фундаментална од нашата продавница и клиентите е нашиот пријатели
Функција:
100% Сосема нов и висок квалитет
Погоден за 3 месеци до 3 години деца.
Секој модел со 3 мали виси играчки, 1 безбедноста огледало, уште 2 играчки со бел внатре.
Големина на : може да биде продолжен за да aprox. 50cm, висина aprox 28cm
Пакет Содржина :
1 x Бебе кревет или шетач виси
Материјал : ПП памук
Тежина : 200 грама
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Основните својства

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Мека,Музички,Полнети
Број На Модел На:
бебе шетач кревет виси играчки
Предупредување:
Се Држат Настрана Од Огнот
Димензии:
бебе виси играчки Водат должина 50 cm
Големина:
mobile for baby cribs Horizontal length 28 cm
Материјал:
Платно
Пакет:
Ги одделува
Обликот:
Животните
Бренд Име:
JJOVCE
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,0-12 Месеци,< 3 години
функција 1:
виси играчка
функцијата 2:
шетач играчки виси
тип 1:
бебе играчки
тип 2:
деца играчки
функција 1:
Rattles
Карактеристика 2:
мобилен на креветот
Модел 1:
музички играчки
Модел 2:
mobile за бебе јасли
Погоден 1:
бебе играчки 0-12 месеци
Погоден 2:
Играчки за новороденчињата

Додатоци на производот