0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Топла продажба Стоматолошки Голема Брзина Handpiece Поправка Алатки Турбина Одржување

Топла продажба Стоматолошки Голема Брзина Handpiece Поправка Алатки Турбина Одржување

DEN 3739.00
DEN 3936.00
Това е достапна

Количина на стоки

Функција
1. Користење за reparing кертриџ, лесно ракување и удобен за носење.
2. Не е важно каде што тој е, тој може да се покаже своето време во одредување на неговата handpiece. Исто така, овој Прирачник е лесно да се научат.
Стоматолошки Поправка Алатки Handpiece кертриџ Одржување на Услуги ОЕМ Понудени Роторот Големина на вртежен момент, Стандард, Мини Употреба Пати Не-за Еднократна употреба
1. 100% сосема нов и висок квалитет
2. Handpiece кертриџ Поправка алатки
Детални Слики
Сертификати
Плаќање
Т/T трансфер /western union / pa ypal акк epted.
Услови за продажба
Меѓународни Купувачот - ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyi нг.
Повратни информации
Ние ќе понуди 100% задоволни со купувањето!
Ние се испратени позитивен фидбек за вас и се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да дадете ми шанса, и јас ќе го направи било големи напори да се реши.
За нас OAO Стоматолошка Опрема е професионална претпријатието која се специјализира во истражување и развој, производство и маркетинг на стоматолошка опрема.
Нашите главни производи вклучува Високо & Ниска брзина handpiece, ПРЕДВОДЕНА Лекување на Светлината, Scaler, Стоматолошки единица, Лекарите Стол, Масло бесплатни воздушниот компресор, Gutta машина, Ендодонтско лекување, Интра-оралната камера, Микро мотори, Стоматолошки светилки, Sterilizer и стоматолошки додатоци итн.
"Супериорен квалитет, прифатлива цена и задоволителна услуга" е нашиот принцип. Ние сме искрено очекувам да соработува со компании од целиот свет за заемна корист бизнис соработка со брилијантен иднина!

Основните својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
DEASIN
Состојка:
Метал
Големина:
Moderate
Број На Модел На:
OAO-WX03
НЕТО-WT.:
500g
Состојба:
Нови
Употреба:
Кертриџ Поправка Алатки
Примена:
Стоматолошки Ареал
Пакет:
Картонска Кутија
Сертификат:
CE, ISO
ХС:
90184990

Додатоци на производот