0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
250g/торба Стоматолошка Лабораторија Материјали Жолт Восок Честички Потопување Восок Капе Восок

250g/торба Стоматолошка Лабораторија Материјали Жолт Восок Честички Потопување Восок Капе Восок

DEN 866.00
DEN 912.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис 250g/торба Стоматолошка Лабораторија Материјали Жолт Восок честички,Потопување восок,капе восок Ново Пакување Листа 1bag (250)за продажба

Основните својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
35g
Големина:
Small

Додатоци на производот