0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
Стоматолошки Турбина Кертриџ Роторот за Kavo PB6000 PB7000 Handpiece

Стоматолошки Турбина Кертриџ Роторот за Kavo PB6000 PB7000 Handpiece

DEN 2256.00
DEN 2400.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small

Додатоци на производот