0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Зимски Солидна Боја Бела Волна Почувствува Beret Капи За Жените Очила Мажите Воена Капи Бесплатен Превозот BMDW003

Зимски Солидна Боја Бела Волна Почувствува Beret Капи За Жените Очила Мажите Воена Капи Бесплатен Превозот BMDW003

DEN 1283.00
DEN 1425.12
Това е достапна

Количина на стоки


материјал : 100% волна
големина : 57cm, прилагодлив, погоден за 55-57cm headsize

Основните својства

Тип На Објект:
Berets
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
BMDW003
Стил:
Повик
Материјал:
Волна
Бренд Име:
LongBaiLi

Додатоци на производот