0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2018 Црна Кул Черепот Мажи/Жени Безбол Капи На Punisher Тактички Капа Личност Вез Хип Хоп Черепот Snapback Капи Мажи

2018 Црна Кул Черепот Мажи/Жени Безбол Капи На Punisher Тактички Капа Личност Вез Хип Хоп Черепот Snapback Капи Мажи

DEN 575.52
Това е достапна

Количина на стоки


ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден. 2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, ве молиме да забележите ни нова адреса. 3.За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере,сепак,царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Основните својства

Големина:
adjustable
Тип На Објект:
Безбол Капи
Рака Тип:
прилагодлив
Бренд Име:
EAGLEBORN
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
WK-k383
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Шапка Големина:
7 1/4
Шаблон Тип:
Животните
Производот:
бејзбол капа
Шема:
черепот
боја:
Црна
занаети:
Вез
капа стил:
Круг
Големина:
56-60cm
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Четири Сезони

Додатоци на производот