0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
Бесплатен Превозот Месинг Ладна Вода Тапа, Ѕид Монтирани Слив Допрете, слив bibcock Плоштадот Ладно Тапа SC303

Бесплатен Превозот Месинг Ладна Вода Тапа, Ѕид Монтирани Слив Допрете, слив bibcock Плоштадот Ладно Тапа SC303

DEN 1175.00
DEN 1305.60
Това е достапна

Количина на стоки


Превозот И Ракувањето Со
Понекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.
ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 15-30 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.
Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.
Гаранција & Return
Предмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.
Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.
Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.
За Повратни Информации
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет.
Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред сите негативни или неутрални повратни информации лево. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.

Основните својства

Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Тело Материјал:
Дувачкиот
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Употреба:
Басенот
Број На Модел На:
SC303
Бренд Име:
Fevnd
Рачка Материјал:
Дувачкиот
боја:
Хром

Додатоци на производот