0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-24 %
Висок Врат Бикини Поставите Притисни До Секси Костим За Капење, Бански Жените Оглавник Костим За Капење Сечење На Врвот 2018 Летни Стилови Beachwear Femme Се Откажам

Висок Врат Бикини Поставите Притисни До Секси Костим За Капење, Бански Жените Оглавник Костим За Капење Сечење На Врвот 2018 Летни Стилови Beachwear Femme Се Откажам

DEN 513.00
DEN 674.88
Това е достапна

Количина на стоки


100% Сосема Нов & Висок Квалитет на Боја : 1 боја (како на сликата покажува) Големина : 4 големини (S, M, L,XL ) Стил : Бикини&костими за капење Забелешка : 1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување. 2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање. 4.Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина.
Референтна Големина cuit : см (1cm=0.39 инчен 1 инч=2.54 см)
! ДОЛЖНОСТ & ДАНОК :
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како "подарок", со ниска вредност.
! Внимание Ве Молиме :
За транспорт потреби, фустанот кој сте го добиле ќе имаат пати феномен. Ве молиме не грижете се, ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе го избришете или пеглање.
! За боја :
Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во самите објекти

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Бренд Име:
QIANG YI
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
бикини поставите 10
Шаблон Тип:
Геометриски
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината

Додатоци на производот