0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Секси Жените Бикини Поставува со различни видови на колокација Костим за капење Нови костими за капење топла продажба костим за Капење со влошки и underwires

Секси Жените Бикини Поставува со различни видови на колокација Костим за капење Нови костими за капење топла продажба костим за Капење со влошки и underwires

DEN 475.20
Това е достапна

Количина на стоки


Кина е најдобар бренд костим за капење, рангиран меѓу првите бански брендови во Кина.
Нивните бански костуми perfect се популарни кај Кинескиот народ, и тие се надеваат дека нивните пријатели ќе ги сакал.

Основните својства

Големина:
XS, S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Поддршка Тип:
Underwire
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Niry
Шаблон Тип:
Печати
Со Подлога:
Yes
Број На Модел На:
pnt--ZZ002
Половината:
Ниска Половината
боја:
сина црвена сива ZZ006 ZZ008 ZZ009
Големина:
XS S M L

Додатоци на производот