0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
Извезена одговараат на воена фустан хостинг пејач ноќен клуб одговараат кошула студио фото снимајте Блејзери Фаза перформанси одговара

Извезена одговараат на воена фустан хостинг пејач ноќен клуб одговараат кошула студио фото снимајте Блејзери Фаза перформанси одговара

DEN 2246.00
DEN 3119.52
Това е достапна

Количина на стоки

Мерење Во cm & инчи ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо Градите Ширина Ракав крпа Должина, висина и тежина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm kg M 44 17.33 98 38.01 60 23.62 68 26.77 165-173 57-65 L 46 17.92 106 41.73 61 24.02 69 27.17 170-178 65-75 XL 48 18.90 110 43.33 62 24.41 70 27.56 175-183 75-85 2 XL 50 19.69 118 45.41 63 24.80 71 27.95 178-188 85-95 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
longqibao
Материјал:
Памук,Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Готски
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Блејзери

Додатоци на производот