0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
Момчињата 3 компјутери/set Палто+Панталони+Вест Свадба Одговара за Момче Формална Тужба Момчиња свадба одговараат на Дете Tuxedos момче Тимови 3pieces

Момчињата 3 компјутери/set Палто+Панталони+Вест Свадба Одговара за Момче Формална Тужба Момчиња свадба одговараат на Дете Tuxedos момче Тимови 3pieces

DEN 1717.00
DEN 2861.28
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Дете НИ Големина:
5T, 7T, 9T, 11T, 3T, 4T
Бренд Име:
EELLEO EELLEO ДЕЦА
Стил:
Формално
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Блејзери
Затворање Тип:
Едно Копче
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Јака:
Notched
Број На Модел На:
EL1170
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Пред Стил:
Станот
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Момчиња

Додатоци на производот