0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Бесплатен Превозот!*Тркала&Прирабници Пакет* DIY осветлуваат блок тули,Компатибилен Со Лего Assembles Честички

Бесплатен Превозот!*Тркала&Прирабници Пакет* DIY осветлуваат блок тули,Компатибилен Со Лего Assembles Честички

DEN 508.32
Това е достапна

Количина на стоки


Тркала&Прирабници Пакет/Компатибилен со Лего Честички/ Изградба на вашиот автомобил.
Тоа содржи како слика покажува :
4 парчиња на мали тркала со прирабници и конектори.
4 парчиња на среден тркала со прирабници и конектори.
4 парчиња на големи тркала со прирабници и конектори.
Можете да изберете rim боја, ве молиме контактирајте со нас.
Точка име : DIY осветлуваат блок тули*Тркала&Прирабници пакет *
Големина на :
Опис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со Лего честички
Тежина : 80g по пакет
Пакување : Пакет во една OPP вреќа
Мешани цел е на располагање
Овие се само-заклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате. И тие се компатибилни со Лего блок честички.
Custome Услуга : Ако имате нешто прашањето за нашиот производ, или треба посебно барање, ве Молиме слободно да не контактирате во секој момент!
И ве молам проверете ја големината и количината внимателно пред да biding стоката.
Превозот : Ние ги испратите на парцела од DHL, Fedex,Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
DHL и Fedex земе околу 7 дена за да се дојде, не вклучувајќи одмор.
CPAM taks околу 25 до 35 дена да пристигне, но тоа' s ПОЕВТИНИ.
e Packet трае околу 15 до 25 дена да пристигне, но тоа' s многу повеќе ПОЕВТИНИ .
Ако оние couriers не можат да стигнат до вас, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации : По transction е направено, ве молиме љубезно да потрае некое време за да ни оставите коментар.Тоа ќе ни помогне да бидат подобри.
Ако постои било разочарување, ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашиот пациент.

Основните својства

Тип:
Блокови
Класификација:
Монтажа
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Гушење Мали делови, Не е за Деца под 6 години
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
S9929
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули

Додатоци на производот