0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Зимски блуза Кошули жените секојдневен о-вратот долг ракав плус сомот лабава плус големина жените облека blusas femininas ropa mujer

Зимски блуза Кошули жените секојдневен о-вратот долг ракав плус сомот лабава плус големина жените облека blusas femininas ropa mujer

DEN 671.00
DEN 839.04
Това е достапна

Количина на стоки


Големина Должина(cm) Биста(cm) на Колкот(cm) Рамо(cm) Ракав(cm) M 57 90 35 56 L 58 94 36 56.5 XL 59 98 37 57 2 XL 60 102 38 57.5 3 XL 61 106 39 58 4 XL
Answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .
Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа. Боја Разлика : Поради PC монитор прилагодувања за снимање методи ект,пред боја разликата е неизбежен,но ние promse нашите слики се направени во реално. Превозот : 1. Примање време : Обработка времето Плус Превозот време 2. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. 3. Превозот Време : 15-35 Дена Од Воздух Mail, Слободни. 3-10 Работни Дена Од Express. Се врати и враќање : 1.Ние обезбедуваме 7 дена враќање политика, ве молиме контактирајте со нас за детали во рок од 7 дена откако ќе се добие парцела. 2. Сите вратени предмети мора да биде во неговата оригинална состојба и мора да ни овозможи со превозот следење на број и вашите причини. 3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме љубезно го знам тоа. Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
AISIDE
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
2017 есен зима жените блузи
Стил:
моден О-вратот долг ракав блуза жени
боја:
печати на жените блуза
жените блузи:
blusas femininas 2017
camisas femininas 2017 :
чипка блуза
плус големина жените облека:
blusas mujer
топ жени:
гроздобер блуза femme
жените кошули:
плус големина жените облека
blusa feminino:
blusas femininas
сечење на врвот:
camisetas mujer

Додатоци на производот