0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
RUGOD Печатени V деколте, Гроздобер Домот Кошули Жените 2018 Пролет Топла Продажба Плетени Секојдневен Долг Ракав Стилски Памук женска Блуза

RUGOD Печатени V деколте, Гроздобер Домот Кошули Жените 2018 Пролет Топла Продажба Плетени Секојдневен Долг Ракав Стилски Памук женска Блуза

DEN 662.00
DEN 1103.52
Това е достапна

Количина на стоки


Како да се track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Основните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
RUGOD
Број На Модел На:
6988
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
блуза 2018:
блуза кошули
Жените blousese:
Жените blousese долг ракав
Жените blousese пролет 2018:
кошули жените 2018

Додатоци на производот