0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Chiffon Кошула Жените Долг Ракав Блуза Врвни Мода Гроздобер Цветни Печати Блуза Кошула chemise blusa feminina 2017

Chiffon Кошула Жените Долг Ракав Блуза Врвни Мода Гроздобер Цветни Печати Блуза Кошула chemise blusa feminina 2017

DEN 479.04
Това е достапна

Количина на стоки


Answer : ___________________________ NOTE :
Големина биста ракав долго S 90 см 55cm 49 см М 94cm 56cm 50cm L 98 см 57cm 51 cm Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3cm грешка.Ви благодариме.

Основните својства

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
QueMayRee
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук
Јака:
Стенд
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама

Додатоци на производот