0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
2017 Лето Мода Симпатична Симпатична Новородено Бебе Бебе Девојка Кратко Sleeve ќерката на принцезата Bodysuit Jumpsuit Облека Тимови 0-18 МИЛИОНИ

2017 Лето Мода Симпатична Симпатична Новородено Бебе Бебе Девојка Кратко Sleeve ќерката на принцезата Bodysuit Jumpsuit Облека Тимови 0-18 МИЛИОНИ

DEN 133.00
DEN 146.88
Това е достапна

Количина на стоки


Опис
Ќерката на Принцезата Бебе Девојки Romper Тимови 0-18 МИЛИОНИ !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како На Сликата Шоу
Ново во Мода Материјал : Памук Мешавина Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Romper
Големина на Табела : Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.
Големина Должина Биста*2 70 годишна Возраст 39 cm 24 см 0-3 Месеци 80 41 см 25 см 3-6 Месеци 90 43 см 26 cm 6-12 Месеци 100 45 cm 27 см 12-18 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење. ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. 1 инч = 2.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :
ink Frog Analyti

Основните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
бебе bodysuit
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето

Додатоци на производот