0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
Мраз Свила Секси долна облека за Мажи Боксер Шорцеви Тенка Дише Мека Машки Гаќи Солидна Лесна Гаќи У Конвексни Торбичка Геј Носат

Мраз Свила Секси долна облека за Мажи Боксер Шорцеви Тенка Дише Мека Машки Гаќи Солидна Лесна Гаќи У Конвексни Торбичка Геј Носат

DEN 225.00
DEN 345.60
Това е достапна

Количина на стоки

Мраз Свила Секси долна облека за Мажи Боксер Шорцеви Тенка Дише Мека Машки Гаќи Солидна Лесна Гаќи У Конвексни Торбичка Геј Носат
Пакетот Вклучува : 1 Pcs

Основните својства

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
17122711
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Производ ID:
17122711
Производ Стил:
боксер

Додатоци на производот