0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Кинески Кунг Фу Винг Чун Обрачот Дрво Ратан Прстен Леплива Рака Сила За Обука

Кинески Кунг Фу Винг Чун Обрачот Дрво Ратан Прстен Леплива Рака Сила За Обука

DEN 401.00
DEN 422.40
Това е достапна

Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Винг Чун ратан прстени најчесто се користи за Винг Чун, ратан прстен ви помогне учат на лекар за да ги задржат своите раце правилно поврзани во напади и одбрана. Оваа Винг Чун ратан е силен и издржлив. Тоа е добар придружник за да ги вежбате. Винг Чун Ѕвони само, другите не се вклучени! Карактеристики : Материјал : Дрвени Дијаметар : стан.26.5 cm/10.43" Дебелина : 2.5 cm/0.98" Боја : Дрво во боја, како и сликата се прикажува Количеството : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Винг Чун Прстен (Нема мало пакет)

Основните својства

Боречка Вештина Стил:
кунг фу
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
Винг Чун Обрачот

Додатоци на производот