0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Таи чи облека боречки вештини облека таи чи панталони леотар кунг фу панталони bloomers боречки вештини панталони

Таи чи облека боречки вештини облека таи чи панталони леотар кунг фу панталони bloomers боречки вештини панталони

DEN 567.84
Това е достапна

Количина на стоки


1.Ние може да се направи облека&панталони (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)
2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги
3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ви дадам мој предлог.
4.ние сме вашиот приватен казанџии.
5.Ако не можете да се одлучите големината ,можете да ми даде вашата висина и тежина ,јас ќе укажуваат на тоа право големина за вас.
МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :
Ние се специјализираат во кориснички услуги, ние сме вашите приватни прилагоди. Боја : розова ,црвена ,роуз
боја : сина,сина,жолта боја : светло сина,бела,црна

Основните својства

Бренд Име:
Kun Мајстор
Боречка Вештина Стил:
кунг фу

Додатоци на производот