0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
НОВИ Професионални 3,5 LCD Автомобил Дијагностички Алатка Видео Endoscope Borescope Водоотпорен Змија Камера Инспекција Индустриски VideoScope

НОВИ Професионални 3,5 LCD Автомобил Дијагностички Алатка Видео Endoscope Borescope Водоотпорен Змија Камера Инспекција Индустриски VideoScope

DEN 6960.00
Това е достапна

Количина на стоки


НОВИ Професионални 3,5" LCD Автомобил Дијагностички Алатка Видео Endoscope Borescope Водоотпорен Змија Камера Инспекција Индустриски Video Scope
Новиот F3 серија е солиден, водоотпорен Видео borescope кој user-friendly, ambidextrous handset контроли кои ви помогне лесно да се движи тесниот камера сонда во исклучително тесни простори да ги открие скриените проблеми.Приказ јасно видео и слики на трајни 3.5 инчен колор LCD дисплеј кој е лесно да се види,дури и во светли отворено области. Сите камери опремени со прилагодливи LED светла за да ја осветлат темната инспекција цели,на состанокот различни инспекција барања.
Спецификации :
Следење :
Големина на екранот: 3.5" TFT LCD Монитор
Видео резолуција : AVI (640x480)
Фото резолуција : JPEG (640x480)
Рамка Ротација : 180° Ротација & Огледало на сликата
замрзнување рамка : ДА
Зум : 4x Променлива Дигитален Зум
Мени јазик : Традиционален Кинески, Поедноставен
Кинески,Англиски, Француски, Германски
Шпански, Јапонски, Руски
Интерфејс : Микро USB 2.0/ TV out/ слот за картичка
За TV излез : PAL
Медиуми за снимање : Микро SD Картичка
Извор на енергија : 18650 Li-Ion Батерија (2600m Ah)
На животниот Век на батеријата (типична) : 4hours
Камера :
Дијаметар : 5.5 мм
Вратило дијаметар : 5.4 mm
Резолуција : 720x576
Агол на гледање : 60°
Длабочина на полето: 20mm-50мм
Извор на светлина : 6leds
Содржина :
• Дигитален Endoscope
• Пластични Стојат
• Заштита Маска
• Упатството за корисникот
• Сонда φ5.5mm
• USB кабел
• Кабел за ТВ-ИЗЛЕЗ
• 4 G ТФ-Картичка(изборен)
• Огледало,Кука,Магнет(изборен)
• Подарок Кутија
Апликации :
Оваа borscope е флексибилен за различни indusries & апликации
• Индустриски Одржување
• Производство На Енергија Растенија
• Петрохемиски & Рафинерии
• Владата & Безбедност
• Авиони & Морски Инспекции
• Возилото Дијагностика
• HVAC решавање на Проблеми
• Изградба На Инспекции
-
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, и Т/Т. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
3. Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр. кога цел за нас, За руските купувачи, треба да се понуди На Целосното Име на примачот, освен, ако компанијата име не е на располагање и само за лични бизнис, пратката ќе биде мораше да се испорача со ЕМС САМО во Русија.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO).
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за разбирањето!
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Основните својства

агол на гледање:
60°
Фотографирање Резолуција:
640*480
Бренд Име:
AVANLINE
Број На Модел На:
F305
Дијаметар:
5.5 мм
Големина На Екранот:
ОД 3,5 LCD HD
Водоотпорен:
IP67
Извор На Светлина:
6 Led диоди
агол на гледање:
60 степен
Длабочина на полето:
2cm~5cm
Должина на цевна змија:
1m(може да се прилагоди)
Технологија:
Пан / Навалување / Зум
Poewer:
Li-lon Батерија(2600mAh)

Додатоци на производот