0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Карбонски Влакна Задните Diffuser Усна Спојлер Браник Guard За LEXUS IS300 IS350 Е F Спортски Седан 4 Вратата 17-18

Карбонски Влакна Задните Diffuser Усна Спојлер Браник Guard За LEXUS IS300 IS350 Е F Спортски Седан 4 Вратата 17-18

DEN 21130.00
DEN 23219.52
Това е достапна

Количина на стоки


12764 Може исто така како Овие производи
ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка.
2. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди добар фидбек и споделување на убава инсталација слики ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
3. Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел, ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.
(Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
4. Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци.
Направи Модел Година Уреденост на Моторот За Lexus Е Турбо 2017 F Спортски Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За Lexus Е Турбо 2017 База Седан Со 4 Врати 2.0 L 1998 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За Lexus IS300 2017 F Спортски Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Lexus IS300 2017 База Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Lexus IS350 2017 База Седан 4-Вратата од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Lexus IS350 2017 F Спортски Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3456 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated
1.Fitment : за LEXUS IS300 IS350 Е F Спортски Седан Со 4 Врати 17-18.
2.Инсталација : Слободен лепак лента & завртки вклучени,Одлична fitment.
3.Тетрапак пакување,влажна-доказ,shockproof & crashproof.

Основните својства

Бренд Име:
JCING
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
За LEXUS IS300 IS350 Е F Sport
Материјал:
Карбонски Влакна
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Со завртки и лепак лента
степен:
УВ Заштита
Пакување:
картонска кутија

Додатоци на производот