0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Карбонски Влакна Автомобил Трки Предниот Браник Усна За Мерцедес Бенц E Класа W213 E200 E300 E43 AMG Sport Седан 4 Вратата 17-18

Карбонски Влакна Автомобил Трки Предниот Браник Усна За Мерцедес Бенц E Класа W213 E200 E300 E43 AMG Sport Седан 4 Вратата 17-18

DEN 13727.00
DEN 15084.48
Това е достапна

Количина на стоки


ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
1. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка. Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили. Имаме строга КК пред секоја пратка.
2. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди добар фидбек и споделување на убава инсталација слики ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
3. Но, ако најдете било каков проблем и штета за дел, ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации.
(Ние препорачуваме да се направи инсталација во вас локална работилница. овој професионален вештини и carefulness е потребно.)
4. Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци. Ние САМО полнење цена И превозот на трошоците, со исклучок на какви било дополнителни давачки или даноци.
10451 Може исто така како Овие производи
Направи Модел Година Трим Мотор На Мерцедес-Бенц E200 2017 Авангарда Седан Со 4 Врати 2.0 L 1991 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц E200 2017 Ноќ Издание Седан Со 4 Врати 2.0 L 1991 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц E200 2017 Ексклузивни Седан Со 4 Врати 2.0 L 1991 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц E250 2017 Авангарда Седан Со 4 Врати 2.0 L 1991 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц E300 2017 4 Matic Седан Со 4 Врати 2.0 L 1991 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц E300 2018 4 Matic Седан Со 4 Врати 2.0 L 1991 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц E400 2017 4 Matic Седан Со 4 Врати 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц E400 2017 4 Matic Авангарда Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Мерцедес-Бенц E400 2017 4 Matic Вагон 4-Врата 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц E400 2017 4 Matic Ексклузивни Седан 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated За Мерцедес-Бенц E400 2018 4 Matic Вагон 4-Врата 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц E43 AMG 2017 4 Matic Седан Со 4 Врати 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged За Мерцедес-Бенц E43 AMG 2018 4 Matic Седан Со 4 Врати 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged
1.Fitment : За Мерцедес Бенц E Класа W213 E200 E300 E43 AMG Sport Седан 4 Вратата 17-18 (Одговара : Спорт Браник само).
2.Инсталација : Слободен лепак лента & завртки вклучени,Одлична fitment.
3.Карбонски влакна материјал,јасно грб 3 X3 twill ткаат јаглерод,сјајна површина.
4.3 D дизајн,ЦПУ калапи ,тест инсталација на вистински автомобили.
5.Тетрапак пакување,влажна-доказ,shockproof & crashproof.

Основните својства

Бренд Име:
JCING
Име На Модел:
NML-XM322
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
122cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
5cm
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
За Мерцедес Бенц E Класа W213 4 врата
Материјал:
карбонски влакна & FRP
боја:
Црна
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете шрафови & лепак лента
Површина:
Shinning и мазни
степен:
УВ Заштита
Пакување:
картонска кутија
Функција:
Мала тежина

Додатоци на производот