0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
TCMT Мото Тура-Pak Lock & Копчињата За Харли Туринг Роуд Кинг Стрит Електра Три Глајд Ултра Класик FLT FLTRX FLHT 14-18

TCMT Мото Тура-Pak Lock & Копчињата За Харли Туринг Роуд Кинг Стрит Електра Три Глајд Ултра Класик FLT FLTRX FLHT 14-18

DEN 656.00
DEN 911.04
Това е достапна

Количина на стоки


TCMT Мото Тура-Pak Lock & Копчињата За Харли Туринг Роуд Кинг Стрит Електра Три Глајд Ултра Класик FLT FLTRX FLHT 14-18
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Карактеристики
Состојба : Резервни 100% Сосема Нов
Боја : Како На Сликата Прикажани
Материјал : Алуминиум & Пластика
Без инсталирате инструкции.
Fitment
Одговара За Харли Туринг Модели FLT, FLHT, FLHTCU, FLHRC, Роуд Кинг, Роуд Глајд, Стрит Глајд, Електра Глајд, Ултра-Класичен 2014-2018
Пакет Се Вклучени
1 X Кодот
3 X Клучеви
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-30 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна. Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола. Ние снабдување со бесплатен превозот услуги, со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Postsince тоа е побезбеден. Методи за плаќање Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна . Гаранција доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives . Се враќа Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата. Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани Повратни информации Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Основните својства

Тип На Објект:
Брави & Брави
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
XF2906349-01
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Легура & ПЛАСТИКА

Додатоци на производот