0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-8 %
Rarelock OS292K Скриени Лизгачки Заклучување на Вратата за Балкон Bedroon Бања Прибор за Домашна Безбедност Хардвер DIY на

Rarelock OS292K Скриени Лизгачки Заклучување на Вратата за Балкон Bedroon Бања Прибор за Домашна Безбедност Хардвер DIY на

DEN 1315.00
DEN 1429.44
Това е достапна

Количина на стоки


торба
Име : Rarelock OS292 K Скриени Лизгачки Заклучување на Вратата за Балкон Bedroon Бања Прибор за Домашна Безбедност Хардвер DIY на
Предмет : OS292 K
Заклучување Тип : Лизгачки Заклучување На Вратата
Материјал : Челик,Цинк Легура
Заврши : Светла Хром
Големина(Должина*Ширина) : 16cm*7mm
Нето Тежина : 500g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 550g / ЕЕЗ
Пакет : Картон
Примена :
Терминалната опрема, електронски/метал/дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг/игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монета-op, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.
Специјалност :
1, со Висок квалитет и сигурност;
2, Заклучување на професионална производителот;
3, Може да се направи повеќе Копчињата за управување (Цената Екстра, ве молиме контактирајте со сервисот);
4, Метални материјали, Анти-корозија, Издржливи.
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.
Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ве молиме да го потврдите вашето информации(име и презиме, поштенски код, телефонски број, итн.) повторно пред купување.
2. Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.
3. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Русија или Јужна Америка Земји .
4. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил .
5. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.
6. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Комуникацијата е Најдобар Начин да се решат проблемите.

Основните својства

Бренд Име:
R
Големина:
70*160mm
Број На Модел На:
OS292K
Заклучување Тип:
врата
Специјално:
Скриени Лизгачки Заклучување На Вратата
Примена:
Врата,Прозорец,Кабинет,Кутија,Фиока,Поштенско Сандаче,Машина,Автомобил,Велосипед,Мотоцикл
Материјал:
Цинк Легура
боја:
метал сребро.
Тежина:
500g
големина(должина*ширина):
70*160mm
Заклучување Тип:
заклучување на вратата

Додатоци на производот