0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-16 %
11 5/8 x 11 G Брод Алуминиум Пропелер за Јамаха 40HP 50HP 55 HP 60HP Outboard Motors 69W-45947

11 5/8 x 11 G Брод Алуминиум Пропелер за Јамаха 40HP 50HP 55 HP 60HP Outboard Motors 69W-45947

DEN 2902.00
DEN 3455.04
Това е достапна

Количина на стоки


11 5/8 x 11 G Брод Алуминиум Пропелер за јамаха 40 HP 50 HP 55 HP 60 HP Outboard Motors 69 W-45947
1. Опис :
Пропелер Големина : 11 5/8x11-G
Број на Ножот : 3
Број на Spline : 13
Материјал : Алуминиум легура
Преку Центар За Издувни Гасови
Состојба : Нова, Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
2. Замена :
Оваа квалитет по пазарот пропелер 11 5/8 x 11 G може да се замени за Јамаха Дел 69 W-45947-00-00,69 W-45947-00-ЕЛ,663-45947-02-ЕЛ,663-45947-02-36,663-45947-01-36 .
3. Апликации :
Се вклопи во овие за Јамаха 25 HP 30 HP 40 HP 45 HP 50 HP 55 HP 60 HP outboard модели :
2003 40 TLRB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2003 50 TLRB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2003 C40 TLRB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2003 F30 TLRB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2003 F40 EJRB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2003 F40 ESRB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2003 F40 MJHB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2003 F40 MLHB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2003 F40 MSHB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2003 F40 TLRB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2003 F50 TLRB ПОНИСКИ ОБВИВКА ДИСК 2 F50 TLRB
2003 F60 TJRB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2003 F60 TLRB ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2004 40 TLRC ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2004 50 TLRC ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2004 F30 TLRC ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2004 F40 EJRC ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2004 F40 MJHC ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2004 F40 MLHC ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2004 F40 MSHC ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2004 F40 TLRC ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2004 F50 TLRC ПОНИСКИ ОБВИВКА ДИСК 2 F50 TLRC
2004 F60 TJRC ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2004 F60 TLRC ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2005 40 TLRD ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2005 50 TLRD ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2005 F30 TLRD ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2005 F40 EJRD ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2005 F40 MJHD ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2005 F40 MLHD ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2005 F40 MSHD ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2005 F40 TLRD ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2005 F50 TLRD ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2005 F60 TJRD ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2005 F60 TLRD ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна 40 TLR ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна 50 TLR ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F30 TLR ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 BEJR ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 BMJH ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 BMLH ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 BTLR ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 EJR ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 JEA ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 JEHA ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 LA ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 LEHA ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 MJH ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 MLH ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 MSH ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F40 TLR ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F50 TLR ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F60 TJR ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна F60 TLR ПОНИСКИ ОБВИВКА ВОЗЕЊЕ 2
2006 година и Подоцна Местење на ПРОПЕЛЕРИ T25 ПРЕКУ F60
Сите резервни делови се нови и достапни во парк !
Ние може да се направи за испорака во рок од 24 часа по уплатата пристигнување !
За било истрага или трговија на големо бизнис ,PLS,се чувствуваат слободни да оставите порака или ни капка е-пошта ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа !
_____________________________________________________________________________________________________________________
Испорака :
(1) Ние обично бродот на предмети во рамките 1-3 дена по приемот на вашата расчисти исплата.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака ;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји , околу 30-45 дена во Италија .

Основните својства

Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
Вид На Гориво:
Бензин
Моторот Позиција:
Outboard

Додатоци на производот