0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-26 %
Убава План Целосна Кристал Цвет Синџир Brooch Pin Pendant Божиќ Свадба Brooch

Убава План Целосна Кристал Цвет Синџир Brooch Pin Pendant Божиќ Свадба Brooch

DEN 77.00
DEN 103.68
Това е достапна

Количина на стоки

Убава План Целосна Кристал Цвет Синџир Brooch Pin Pendant Божиќ Свадба Brooch
100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум и кристал(вештачки) Должина : 19.5 cm/7.6"(приближно) Боја : Сребро Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Основните својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Бренд Име:
убава план
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Q81D45785%
is_customized:
No
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Aolly
Обликотшема:
Целосна Кристал Цвет

Додатоци на производот