0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
3PCS/МНОГУ Сребрена Боја Голема Кристал Луксузни Свадба Огромен Broach Бесплатен Превозот Свадба Булчински Голема Brooch

3PCS/МНОГУ Сребрена Боја Голема Кристал Луксузни Свадба Огромен Broach Бесплатен Превозот Свадба Булчински Голема Brooch

DEN 571.20
Това е достапна

Количина на стоки


3 PCS/МНОГУ Сребро Позлатен Голема Кристал Луксузни Свадба Огромен Broach
Цел Повеќе Од 200Expess бесплатен превозот
Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.
Прво да уживаат во слика
За brooch
1. Точка Бр. B712
2. Материјал : Цинк легура и кристал
3. Новиот Бренд,со Висок квалитет кристал,слободни-олово,слободни-nickle
Превозот
Ние нудиме бесплатен превозот од Кина пост воздух mail.не ЕМС!
Воздухот мај,DHL,EMS,UPS-от,Можете да го изберете вашиот омилен превозот методи
Експрес : DHL,UPS-от,FEDEX,EMS, Можете да изберете во мојот веб-сајт, Причина ние се нудат најмногу конкурентна цена, ќе треба да плати дополнителни трошоци за превозот цена.Ќе добиете предмети во рок од 3-7 работни дена откако сме ги испратите(за количина е повеќе од 120 компјутери, ние треба околу 7 дена за да се произведе).
За пакет
Ние пак тоа многу delicately, opp вреќа& картичка за секој brooch, 12 компјутери/пак, outher е меур торба и картон.
За paypment
За безбедност и тебе и мене, ние прифаќаме Зачувам.
Врати Се Gurantee :
Ние gurantee ќе Нула ризик шопинг тука, Ако објектот има некој проблем, ве молиме контактирајте со нас како ќе ја добијат, и да ни понудат повеќе детали за проблемот, ние ќе испрати еден или се согласуваат да се вратат по нашето миропомазание.
Answer : ___________________________ Note : ние не ја за оние кои се користат.
По продажба на услуги и Повратни информации
Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе го реши проблемот.Верувај ми.Ве молиме не остави негативни повратни информации, ми треба поддршка од сите клиенти.
Секој клиент е повратни информации е многу важно за нас , ние сме подготвени да го слушаат вашиот предлог за подобрување. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои било каков проблем.Ве молиме доверба во мене, и јас може да го реши сите проблеми во врска со нашата накит.
Ве молиме не остави негативни повратни информации, без да ни се јавите ако постои некој проблем.Ви благодариме за вашата љубезност и соработка!!
За веледрогерија
За развој на нашиот бизнис oversea, добредојдовте на wholsaler да се зборува за соработка со нас, ние може да ви понуди производи со повеќето конкурентна цена и висок квалитет.Ако сакате да се препродава на нашите производи или да имате продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо.Ние сме во потрага forword да воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас.
Ви благодариме за вашата поддршка!!

Основните својства

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B712
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
Utei
посебни:
Здраво
Occassions:
Свадба,забава,подароци,Букет.итн
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Додатоци на производот