0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
Моден остава Форма Легура Пломба Кристал Опал Brooch Дами Облека Pin Brooch Накит Додатоци За Жени Подароци

Моден остава Форма Легура Пломба Кристал Опал Brooch Дами Облека Pin Brooch Накит Додатоци За Жени Подароци

DEN 99.00
DEN 143.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
RHao
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
18010502
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Примена:
свадба партија подарок,нова година жени ден подарок,годишнина,ангажирање
одговараат за:
одговараат,кошула,џемпер,да се облекува,шамија,капи,јакна,грб,торби
клучни зборови:
дами девојки broaches,свадба партија накит брошеви

Додатоци на производот