0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
Деликатна голема опал лале цвеќиња брошеви за жените свадба партија се облекуваат накит додатоци шамија токи hijab иглички подарок

Деликатна голема опал лале цвеќиња брошеви за жените свадба партија се облекуваат накит додатоци шамија токи hijab иглички подарок

DEN 99.00
DEN 143.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Бренд Име:
RHao
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Цвет
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
18010503
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Примена:
свадба партија подарок,нова година жени ден подарок,годишнина,ангажирање
одговараат за:
одговараат,кошула,џемпер,да се облекува,шамија,капи,јакна,грб,торби
клучни зборови:
мажите жените одговараат брошеви broaches,кеси baddge,corsage

Додатоци на производот