0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Jrealmer 3мм и 6mm Голема Брзина мелница молив Умре мелница воздушен притисок мелница Оригинални Тајван

Jrealmer 3мм и 6mm Голема Брзина мелница молив Умре мелница воздушен притисок мелница Оригинални Тајван

DEN 1884.00
DEN 1982.40
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Извор На Енергија:
пневматски
Употреба:
Комерцијални Производство
Променлива Брзина:
Yes
Номинална Напон:
воздухот моќ
Бренд Име:
Jrealmer
Димензии:
165mm
Диск(Тркала) Тип:
Мелење Диск
Тежина:
0.11kg
Не-Оптоварување Брзина:
70000RMP
Број На Модел На:
YS-2
is_customized:
Yes
Фреквенција:
90/psi
Тип:
Мини Мелница
Номинална Влезна Моќност:
воздухот моќ
Диск Дијаметар:
Никој
Collets Вклучувајќи 2 парчиња:
3мм и 6mm
DIY Материјали:
Металугрија

Додатоци на производот