0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
PKE Возило Автомобил Smart Security Аларм Remote Start Стоп Копчето Мотор Систем Keyless Entry Авто Централна Брава Систем за Иницирање на

PKE Возило Автомобил Smart Security Аларм Remote Start Стоп Копчето Мотор Систем Keyless Entry Авто Централна Брава Систем за Иницирање на

DEN 3410.00
DEN 4546.56
Това е достапна

Количина на стоки


Опис
Карактеристики :
- Пасивни keyless entry, Автоматско заклучување или отклучување автомобил вратата без притискање на далечинско заклучување или отклучување на копчето.
- Притисни старт запре моторот, притиснете го footbrake и притиснете start или stop копчето за да го вклучите автомобил, мотор или да го исклучите моторот на автомобилот, исто така, може да почнете да го запре моторот.
- Remote start запре моторот, во вооружување, задржете го далечинскиот заклучување копче за да започнете со мотор или запре автомобилот на моторот во вооружување статус.
- Подрипнувајќи код заштита.
- Рачна кочница авто проверка.
Од страна на вратата, аларм.
- Централно заклучување automatication.
- Далечински отворите багажникот.
- RFID анти-cpllision техника.
- FHSS високо ниво на безбедност дизајн.
- Надвор учење копчето.
- Итен ресетирање или итен старт на моторот.
- Поддршка на автоматски пренос или рачен менувач автомобил.
- Сирената негативен резултат,директно работат со оригинални автомобил рог,може да изберете сирената позитивен излез од скокач поставување во главната единица.
- Исклучете рака или да се разоружаат,исклучете го тонот на алармот,без исклучување аларм кога ќе се активира нелегално започнете акција.
- Авто-проверка на автомобил масло пат снабдување.
- Unproper затворање на автомобил вратата потсетам.
- Сервис на владата.
- PKE функција е овозможено или оневозможено од страна треба.
- 10 минути времето за одбројување исклучите engine.
- Отворена врата трепкачко светло функција.
- Без вибрации алармот, само две индуктивен антени, централната контрола е 2 линија излез (default (вообичаено негативни активира).
Име на модел : KQS-Q6 A+
Боја : Црна
Материјал : Пластика
Работен Напон : 12 V±3 V
Статична Струја : Помалку од 10m A
Работна Фреквенција : 433 MHz
Испрати Режим : Дојдете кодот
Стил На Работа : Superheterodyne
Контрола на струјата : Помалку од 500m A
Применливи Опсег : 12 V батерија автомобили, автомобил, комбе, пик-ап камиони, ЏИП, итн, општ производи Пакетот вклучува
1 x Главната Единица
2 х Smart Метал Remotes
1 x Започнете Стоп Копчето
1 x 6 Pin Започнете со Кабел
1 x Главниот Кабел
2 x PKE Антени
1 x Говорникот
1 x Враќање на Копчето
1 x англиски Упатство
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Основните својства

Бренд Име:
IZTOSS
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Функција:
Авто Централно Заклучување
Далечински Управуван:
Yes
Број На Модел На:
LVC_CAL_10J
боја:
Работна Фреквенција:

Додатоци на производот