0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Црн Сатен Corselet Overbust Челик Boned Половината Тренер Корсет Bustier Врвот Готски Корсети и Bustiers Секси Korset Жените Korse

Црн Сатен Corselet Overbust Челик Boned Половината Тренер Корсет Bustier Врвот Готски Корсети и Bustiers Секси Korset Жените Korse

DEN 1190.00
DEN 2333.76
Това е достапна

Количина на стоки

Опис
Челик boned сатен overbust корсет со душо, пред метал busk затворање, чипка-up назад за cinching и приватноста панел. бурлеска корсет,корсет жените, телото shaper, половината обука корсети,готски корсет, corpete, секси корсет
Во потрага неверојатно како надворешен носи корсет врвот, како и! без G-string! Кавга Panty не е вклучена.
Пакетот Вклучува : Корсет *1
corselet, overbust корсет, strapless корсет, топла shapers тело, Слика Шоу
Услови за користење на услугите
Превозот Метод Ние брод на светот и партнер со големи меѓународни превозот компании како што се DHL, UPS-от, Fed Ex, и..ект. Ние обезбедуваме бесплатен превозот со воздухопловната.
Ние нудиме следниве превозот методи на светско ниво :
1. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - од 14 до 30 дена испорака од воздухопловната (Потпис е потребно)
2. НАМАЛЕНА ПРЕВОЗОТ - од 3 до 10 дена забрзана испорака со DHL/Федекс/UPS-от за цел
Политика на враќање Повеќето предмети купени од нашата веб страница може да се разменуваат и да се вратат во рок од 14 дена од добивањето на својата цел. Како Основач на нашата компанија, ние стоиме зад нашите производи. Само предмети кои биле оштетени или неисправни може да бидат вратени. Сепак, ние нема да бидеме одговорни за штетите предизвикани со превозот. Објектите кои не се вклопуваат не returnable. Ве молиме ни e-mail на големини, бои и сл пред купување на предмети.
Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да slove било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Сатенски
Број На Модел На:
830
Боја на располагање:
Кајсија, Црна, Црвена, Бела, Виолетова
Големина на располагање:
S, M, L, XL, XXL
Скелетот:
Спирала Челик коски
Снабдување Тип:
во парк
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
Место на Потекло:
Гуангжу во кина
Тип На Производ:
Overbust
Стил:
Бурлеска, Готик
Карактеристики:
Телото Обликување / Push Up / Слабеење / Половината Обука
Вклучува:
корсет врвот

Додатоци на производот