0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-42 %
Corstory Ретро Brown&Црна Brocade Челик Boned Steampunk Underbust Корсет Половината Тренер Готски Корсети И Bustiers

Corstory Ретро Brown&Црна Brocade Челик Boned Steampunk Underbust Корсет Половината Тренер Готски Корсети И Bustiers

DEN 1615.00
DEN 2784.00
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Бренд Име:
corstory
Материјал:
Spandex,Полиестер
Стил:
Секси
Декорација:
Копче
Материјал Состав:
Brocade+Кожа
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
2083
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Serivce:
Трговија на големо / Мало / OEM / ODM / Капка-превозот
корсет тип:
Underbust, Половината Корсет
Скелетот:
Спирала Челик коски
Затворање:
Пред Метален Прстен Тока Затворање, Назад Shoelace Алкохол
Боја на располагање:
црна / кафеава
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL/ 5XL/ 6XL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Функција:
Телото Обликување/Половината Обука/Слабеење На Половината
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина

Додатоци на производот