0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Кочница диск 330*28mm со сопствени пурпурна/сива центар капа и загради за nissan 300zx турбо година 1995 година за AP5200 кочница дебеломер

Кочница диск 330*28mm со сопствени пурпурна/сива центар капа и загради за nissan 300zx турбо година 1995 година за AP5200 кочница дебеломер

DEN 12096.00
DEN 15120.00
Това е достапна

Количина на стоки

Кочница диск 330*28mm со сопствени пурпурна/сива центар капа и загради за nissan 300zx турбо година 1995 година за AP5200 кочница дебеломер

Основните својства

Земја/Регион на Автомобил Производство:
глобални
Материјал Тип:
Fe, AL
Бренд Име:
Jekit
Другиот Дел Број:
JK3580-2898
Специјални Функции:
Кочница
Производителот Дел Број:
JK3580-2898
Објектот Тежина:
19kg
Осветленост Дел Број:
JK3580-2898
Дијаметар:
330mm
Дебелина:
28mm
тркала:
17
Тип:
жлеб, drilled, J кука
Тежина:
19kg
Пакет:
Неутрален Пакување
Опремени Caliper:
За AP5200 кочница caliper
Примена:
предни тркала
квалитет:
100% тестирано
Занает:
Кастинг

Додатоци на производот