0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
1 BUC Големи Димензии DIY Професионални Кинески Calligraphy Пенкало за Пишување Канцеларија Уметност Сликарска Школа Пишување ТОПЛО Четка

1 BUC Големи Димензии DIY Професионални Кинески Calligraphy Пенкало за Пишување Канцеларија Уметност Сликарска Школа Пишување ТОПЛО Четка

DEN 25.00
DEN 29.28
Това е достапна

Количина на стоки

Телото Боја : Црна и Кафеава. Мастило боја : Црна. Рачка материјал : Пластични Пишување точка : Голема/Средна/Мала Големина : Должина околу 13.7 cm. Функција : Calligraphy / Училиште уметност / Сликарство Материјали
Пакет се Вклучени : 1 x Calligraphy Пен

Основните својства

Тип:
calligraphy пен
Губење на материјал:
Наежвам
Спецификација:
Larger Regular Script
Губење на материјал:
Мека
Големина:
L
Бренд Име:
JESJELIU
Број На Модел На:
ZYB105L
Мастило Боја:
Должина:
за 13.7 cm.
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ:
1 x Calligraphy Пен

Додатоци на производот